wtorek, 4 października 2022

Obrazek do pokoju dziecięcego

 Witam, 

do body dla Jasia dołączyłam obrazek do jego pokoju. Wybrałam rączkę trzymającą stokrotkę. Początkowo chciałam z tego zrobić metryczkę, ale przypomniałam sobie, że ona chyba zamówiła jakąś z kartką kalendarza, więc szybko wyprułam imię i dałam sentencję. Zapraszam: 

Źródło wzoru: internet

Materiał: biała kanwa 16 tc

Mulina: 19 szt, DMC wg wzoru

Rozmiar  haftu: 17x 12 cm

Moją pracę zgłaszam do KTM bingo wrześniowe: ramka, wyszywany, wyraz


Pozdrawiam Was z pięknych i słonecznych Czapur

Lady Veronique Savage

8 komentarzy:

 1. Widziałam ten wzór, jest bardzo ładny 🙂powstał piękny obrazek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie haft krzyżykowy to rzecz niepojęta, więc zawsze podziwiam takie prace. Trn obrazek z pewnością będzie wyjątkową pamiątką.
  Szalenie trudno fotografować obrazy za szkłem. Światło się odbija :) Nie wiem czy to kwestia ujęcia czy jeszcze nie było to ułożenie ostateczne, ale kanwa wygląda na wymiętą.
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie nie umiem jej dobrze naciągać, kiedyś robiłam z klejem wikolem, ale żółkły mi, potem taśma dwustronna ale efekt taki jak widać ;/. Jeszcze próbowałam naciągania nitką, ale nie podobał mi się efekt, może nieumiejętnie to zrobiłam, nie tak jak opisywała Chaga. Ciągle poszukuję swojej drogi, tutaj wyprasowałam mega dokładnie i włożyłam w ramkę i dwustronna i było ok, widać z reszta na początkowych zdjęciach, a potem nie wiem co się stało. Niektóre obrazki wychodzą prosto tą metodą a inne sie obsuwają.

   Usuń
  2. Może podklejac tę część, która jest ukryta pod ramką?

   Usuń
  3. To właśnie tak zrobiłam tutaj i się rozjechało. Na dniach będę oprawiać koniczynę i mam zapisany sposób z tektura falistą.

   Usuń
 3. Obrazek jest śliczny, cytat też świetny. Jakie z Was sympatyczne i uśmiechnięte czapurzanki. Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny obrazek. Dziękuję za udział w wyzwaniu KTM

  OdpowiedzUsuń