czwartek, 5 grudnia 2019

Piernikowanie :)

Witam,
I nadszedł ten czas ;) dziecięcych marzeń pod postacią św. Mikołaja, choinki, zapachu pierników :). Pierniki ponoć najlepiej smakują po 30 dniach xD. Nie wiem czemu, ale u nas nigdy jeszcze do 24.12 nie dotrwały xD haha. Zaczynamy, ja i moi mali pomocnicy :)
ps: jakby ktoś pytał dlaczego syna ubieram na różowo ;). Niko ma ciuchy na jeden raz, ubierze, je całym sobą, częstując podłogi, sufit, ściany, więc ubieram mu ciuchy po starszej siostrze.Nasze pierniczki zgłaszam do KTM "Grudzień"

Pozdrawiamy

Lady Savage, Zuzia i Niko


9 komentarzy:

 1. Jak u Was radośnie, aż miło popatrzeć.:) Pozdrowienia dla szczęśliwej rodzinki.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super :) widać, że dzieciakom sprawia radość robienie pierniczków. Czy to gotowe ciasto czy masz jakis sekretny przepis??

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie pierniki robione razem z dziećmi są najsmaczniejsze :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Super srawa takie wspóne pieczenie i dekorowanie pierników :)
  Dziękuję za komentarz na jasminarium.pl - kwiatuszek jest zrobiony z papieru farbowanego herbatą owocową - w tym przypadkuowoce leśne :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczna zabawa. U mnie też Tymi korzystał z garderoby siostry 🤩

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciastkowanie z dziećmi ma swój niepowtarzalny urok. Super, że robisz im fotki z tych wspólnych poczynań - kiedyś one przywołają te radosne wspomnienia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierniczkowanie z dziećmi to chyba najfajniejszy moment przygotowań do świąt. No i ubieranie choinki :) Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 8. Jaki apetyczny wpis :-) Dopóki Niko nie protestuje, to ubieraj go w jakie kolory chcesz :-) Zresztą niedawno od jednego z małych gości naszej firmy (klasy 1-3) usłyszałyśmy, że różowy to przecież męski kolor.

  OdpowiedzUsuń
 9. Miny dzieci mówią same za siebie :)) Pysznie musiało być! Dziękuję za udział w wyzwaniu KTM :))

  OdpowiedzUsuń