piątek, 11 stycznia 2019

Wyzwanie cykliczne - W ziemi ojczystej - regulamin

Witajcie,

Od dawna krążył w mojej głowie pomysł wyzwania, mam nadzieję, że on się Wam spodoba i licznie będziecie w nim uczestniczyć.

Tytuł całego 16 miesięcznego cyklu brzmi: W ziemi ojczystej.1 dnia każdego miesiąca przeniesiemy się do jednego z 16 województw Polski. Każde województwo ma swój charakter, historię i symbole, i to będą nasze wytyczne w każdym miesiącu. Chciałabym żebyście poprzez zabawę poznały to co jest nasze :) polskie. Gdzieś w wyzwaniach pojawia się Polska poprzez haft łowicki czy kaszubski :), ale czy wiecie .... :P No się dowiecie ;)

Zabawa rusza 1 lutego. Serdecznie Was zapraszam. A dziś Regulamin

1.  Udział mogą wziąć wszystkie osoby zajmujące się rękodziełem. Aby zgłosić pracę zgłaszacie pod postem link do Waszej pracy, ale nie do całego bloga, bardzo o to proszę.

2.  Prace muszą być nowe, niepublikowane przed dniem wyzwania.

3.  Możecie zgłaszać maksymalnie 3 prace.

4.  W poście podajcie linka wstecznego do mojego bloga i proszę także o zamieszczenie banerka mojego wyzwania.

5.  W przypadku gdy zwyciężczyni/zwycięzca nie odezwą się po odbiór wyzwaniowiego upominka w ciągu 2 tygodni, dana nagroda przechodzi na jedno z kolejnych wyzwań. 


Serdecznie zapraszam!

Lady Savage

1 komentarz:

  1. Noooo to mnie zaciekawiłaś :D Lubuskie jest zróżnicowane kulturowo, więc może być ciężko. Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń