czwartek, 22 czerwca 2017

C'est un garcon :)

Witajcie,
Muszę się pochwalić, no muszę :P, a więc, mamy chłopczyka! Będzie Nikodem Mikołaj. Strasznie się cieszę. Zuzia będzie mieć brata :) ale fajnie.  R mówi, że wolałby 2 dziewczynki, bo i ciuszki, i pokój mogą dzielić, i zabawki. A ja mam i siostrę, i brata, i za grosz się nie dogaduję z siostrą xD. Mam nadzieję, że będą zgranym rodzeństwem :) jak ja i mój brat Kamil. A to nasz Nikoś i jego klejnoty rodzinne :)

Pozdrawiam

LVS

12 komentarzy:

 1. No i super, bo chłopaki fajne są. Też mam i siostrę i brata i powiem Ci, że z dogadywaniem się bywa różnie. Różnica wieku między moją siostrą a bratem, to dwa lata i jeden dzień (wczoraj i przedwczoraj obchodzili urodziny), ja jestem od nich starsza odpowiednio o 6,5 i 8,5 roku i był taki czas, że "bąble" (tak na nich mówiliśmy) przez małą różnicę wieku dogadywały się świetnie, a potem coś się zmieniło i siostra zaczęła lepiej dogadywać się ze mną niż z bratem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Między nami różnica jest 3 i 4 lata xD między bratem a siostrą rok i jeden miesiąc. I zdecydowanie całe dzieciństwo i teraz dogaduję się lepiej z bratem.

   Usuń
 2. Gratulacje! :) Ja jestem jedynaczka, ma to swoje plusy i minusy. Jak byłam mała, zawsze chciałam mieć starszego brata i nigdy nie rozumiałam dlaczego to nie możliwe :D A teraz mam synka i wszyscy mówią ze jeśli zdecydujemy się na drugie to starszy brat juz jest ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje gratulacje!!!! Dzieciaczki na pewno się dogadają;-)
  Pozdrawiam cieplutko:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluje!. Będziecie mieć od razu parę.
  A ti prawda że byłoby praktycznie gdyby była druga dziewczynka,ale przecież to nie jest najważniejsze.
  Fajnie mieć rodzeństwo i to jest super.
  Pozdrawiam cieplutko Weroniko 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje moja droga. :) nasze maleństwo jeszcze za malutkie, aby stwierdzić płeć. Ja mam troje rodzeństwa, ale najlepiej dogaduję się z najmłodszą siostrą (11 lat młodszą) choć teraz mamy inne poglądy i często nie zgadzamy się ze sobą. "Środkowe" rodzeństwo- brat i siostra trzymali ze sobą. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję synka. Ja miałam tylko młodszą siostrę i zazwyczaj świetnie się dogadywałyśmy, czego życzę w przyszłości i Twoim pociechom.
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluje!Też chciałam parkę a mam same chłopy.

  OdpowiedzUsuń